Bernvakarių organizavimas

Galime pasiūlyti puikių pramogų jūsų bernvakariui, kurios paivairins jūsų pramogas ir pakels nuotaiką visai dienai.

TEMATIKOS

Žygis per mišką

Šiame žygije netrūks idomių ispūdžių, bus paruoštos linksmos užuotys jaunikiu bei jo draugams. Taip pat gali pasirinkti kitą pramogą tokią kaip šratasvydis(airsoft) jūsų arba mūsų išrinktoje vietovėje, įranga jums bus suteikta.
Susisiekite su mumis

Mergvakaris armijoje
drift crazy bmw

drifto (šonaslydžio) mokyklą

tai puikus būdas patobulinti savo vairavimo, bei šonaslydžio įgudžius. Pamokos vyks uždaroje aikštelėje, legaliai. Suteiksime jums visą reikalingą įrangą (šalmas, automobilis). Automobilis yra ruoštas šonaslydžio varžybų street klasei Bmw e36 su 2.8 litro benzininiu varikliu, hidrauliniu rankiniu stabdžiu, ir padidintu priekinių ratų išsukimu arba už papildimą kainą galėsite pasirinkti semi-pro klasei ruoštą Bmw e92 su 3 litrų dyzeliniu varikliu, padidintu išsukimu, didinta galia, saugos lankais ir dar daug įvairiausiu modifikacijų. Pamokas jums ves patyręs drifto varžybų dalyvis.

Papildomos pramogos

Bernvakariai,mergvakariai,autosporto organizavimas

Drift taxi

Galime jums pasiūlyti drift taxi paslaugą, kurios metu jūs sedėsite keleivio sedynėje drift varžyboms ruoštame automobilyje, o už vairo sedės ir automobilį pilotuos profesionalus drifto varžybų dalyvis. Automobilis yra ruoštas šonaslydžio varžybų street klasei Bmw e36 su 2.8 litro benzininiu varikliu, hidrauliniu rankiniu stabdžiu ir padidintu priekinių ratų išsukimu arba už papildimą kainą galėsite pasirinkti semi-pro klasei ruoštą Bmw e92 su 3 litrų dyzeliniu varikliu, padidintu išsukimu, didinta galia, saugos lankais ir dar daug įvairiausiu modifikacijų.

Kontaktai

Susisiekite