Renginių įrangos nuoma

Kai kitą kartą stovėsite neviltyje nuleidę rankas dėl artėjančios šventės ir galvosite ką dabar daryti, labai tikimės, kad prisiminsite šauniausius gelbėtojus! mūsų siūloma komanda, apsiginklavusi gera nuotaika, muzika, gyvai atliekamomis dainomis, instrumentais ir ryžtu įgyvendinti nuostabiausias idėjas, į plačius linksmybių vandenis išvairuos bet kokį vakarėlį!

Renginių įgarsinimas

Galime jums pasiūlyti įgarsinimą įvairaus mąsto renginius lauke ir uždarose patalpose: parodas, seminarus, konferencijas, pristatymus, koncertus, spektaklius, sporto, kultūros, pramoginius, televizijos renginius, įvairius šventinius įmonių ir ne tik vakarėlius.

Garso aparatūros nuoma

Taip pat galime pasiūlyti jums garso įrangos įrangos nuomą betkokiam jūsų renginiui. 

Apšvietimas

Šviesa – tai muzika mūsų akims. Šviesos efektus kuriame naujausiomis technologijomis. Todėl siūlome tokias apšvietimo paslaugas bei techniką, kuri kiekvienam renginiui suteiks nepakartojamų akimirkų ir neblėstančių įspūdžių.

Scenos, pakylos, paviljonai

Vienas iš svarbiausių šventės akcentų yra moderni scena. Nuomojame įvairių dydžių scenas, paviljonus, pakylas, mobiliąsias scenas, tinkančias vidaus ir lauko sąlygomis.

Instaliacija

Konsultuojame, greitai ir kokybiškai įrengiame bei prižiūrime stacionariąją garso, šviesos, specialiųjų efektų ir kitą įrangą.

Kontaktai

Susisiekite