Garantuojame mergvakarį, kuris paliks neišdildomą įspūdį

TEMATIKOS

Mergvakaris Armijoje

Vyrukai su kaukėmis, pritaikę tam tinkamą progą šaudydami bei sprogdindami granatas pagrobia jaunąją ir išsiveža nežinoma kryptimi. Prigąsdinta ir kai ko išmokinta jaunoji sugrąžinama jos laukiančioms draugėms. Tam, kad tokie dalykai, - pagrobimai gyvenime nepasitaikytų, kieti vyrukai pasiryžę išmokyti ne tik jaunąją, bet ir jos drauges kaip tokių situacijų išvengti ir apsisaugoti. Viso to eigoje jūsų lauks daug smagių rungčių, mokymų, bei pasišsaudymų su erotikos elementais. Užduotys ir runktys linksmos bei pikantiškos, todel tikrai gausite pakankamai vitamino C Tinka ir gimtadieniui!

Mergvakaris atgal i mokykla
Mergvakaris pagrobimo tema

Mergvakaris Back to school

Pas "blogą mokinę" (jaunąją) į namus prisisto švietimo įstaigos darbuotojai. Mokinė yra įtariama padirbinėjusi pažymių knygelės pažymius ir neteisėtai gavus mokyklos baigimo atestatą. Jai yra pasiūlomas kompromisas, išvešti į mokyklą - pataisų, klasėje jau laukia ir jos klasiokės (draugės). Šis mergvakaris sugražins jus į mokyklos suolo laikus. Prisiminsit išdaigas kurias krėsdavote mokytojam, jų griežtumą, skiriamas bausmes, darbų įvertinimą. Norėdamos gauti gerą pažymį turėsit pasistengti sužavėti mokytoją ne tik savo protu, bet ir kitais tik moterims žinomais būdais. Tinka ir gimtadieniams!

Mergvakaris Įkaitų paėmimas

Kol merginos šėlsta, pas jas į namus atvyksta keli ginkluoti iki dantų vyrukai, jie nieko nelaukdami užgrobia vakarėlį ir paima merginas įkaitėmis. Reikalaudami išpirkos ir jos negaudami pagrobėjai suteikia galimybę vykdydant jų reikalavimus išsipirkti sau laisvę. Užduočių metu dėmesys bus skiriamas nuotakai,o draugės turės tuo pačiu pagelbėti jai. Tad bus judinamos visos ir neteks nuobodžiauti. Užgrobimas baigsis vienam iš blogiukų perėjus į jūsų pusę. Užduotys bus su erotikos elementais ir šiek tiek vulgarumo. (P.s. su savimi reikės turėti drąsos išnešant aukas) Tinka ir gimtadieniui!

Mergvakaris statybu tema
Mergvakaris armijoje

Mergvakaris su Statybų brigada

Jūsų lauks nerealus statybininkai - Antoške ir Syguts, pasipuošę madingais statybose dėvimais kostiumais. Jiems skubiai reikią pagalbos, todel jie nuotaką pasiims iš namų ar tos vietos kur ją suras, nes jie gavo skubų užsakymą. Tuo tarpų jos drauges lauks naujame objekte į kurį vyrai ir vyksta padirbėti. Žavūs statybininkai su užgrūdintais(skrandžio) raumenimis ir liežuviais. Jų gyvenimo kredo, neduok dirbt, o duok pašnekėti ir išgerti. Jie pasirūpins, kad įsuktį medvaržtį, nupjauti lentą, nutinkuoti sieną jums nebeprireiktų savo vyro pagalbos - vietoj to, jūs skambinsite savo brigadai.

Mergvakaris Futbolo Aikštelėje

Pas jaunąją atvyksta du grąžus futbolo komandos treneriai, nes sužino jog ji yra labai gera bėgikė. Futbolo komandai kaip tik truksta geros žaidėjos. Jaunoji nuvežama į futbolo aikštelę kur jau jos laukia likusį komanda (draugės). Kai susirenka visos žaidėjos prasideda treniruotė, nes reikia skubiai ruoštis laukiančioms varžyboms, kurios bus artimiausiu metu. Merginos bus mokomos įvairiausiu derinukų, kad sėkmingai apeitų vyrą, o jį pergudravus kad ir įvartį įmušti. Jūsą laukia daugelis kitų aktyvių užduočių, kurios leis atskleisti, kokia apsukri gali būti būsima žmona. Tinka ir gimtadieniui!

Mergvakaris futbolo stadijone

Papildomos pramogos

Drift mokykla

tai puikus būdas patobulinti savo vairavimo bei šonaslydžio įgūdžius. Pamokos vyks uždaroje aikštelėje, legaliai. Suteiksime jums visą reikalingą įrangą (šalmas, automobilis). Automobilis yra ruoštas šonaslydžio varžybų Street klasei. Bmw e36 su 2.8 litro benzininiu varikliu, hidrauliniu rankiniu stabdžiu ir padidintu priekinių ratų išsukimu. Už papildomą kainą galėsite pasirinkti semi-pro klasei ruoštą Bmw e92 su 3 litrų dyzeliniu varikliu, padidintu išsukimu, didinta galia, saugos lankais ir dar daug įvairiausiu modifikacijų. Pamokas jums ves patyręs drifto varžybų dalyvis.

Autosporto organziavimas
Bernvakariai,mergvakariai,autosporto organizavimas

Drift taxi

Galime jums pasiūlyti drift taxi paslaugą, kurios metu jūs sedėsite keleivio sedynėje drift varžyboms ruoštame automobilyje, o už vairo sedės ir automobilį pilotuos profesionalus drifto varžybų dalyvis. Automobilis yra ruoštas šonaslydžio varžybų street klasei Bmw e36 su 2.8 litro benzininiu varikliu, hidrauliniu rankiniu stabdžiu ir padidintu priekinių ratų išsukimu arba už papildimą kainą galėsite pasirinkti semi-pro klasei ruoštą Bmw e92 su 3 litrų dyzeliniu varikliu, padidintu išsukimu, didinta galia, saugos lankais ir dar daug įvairiausiu modifikacijų.

Kontaktai

Susisiekite